Tworzenie nowego konta

Wszystkie pola muszą zostać uzupełnione.

Numer używany będzie przy logowaniu do serwisu
Hasło powinno mieć minimum 8 znaków

Administratorem danych osobowych jest Euronet Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Inflancka 4C, 00-189 Warszawa). Dane osobowe przetwarzane będą w zakresie niezbędnym do wykonania umowy, której stroną lub reprezentantem strony jest osoba, której dane dotyczą (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia Rady (UE) i PE o ochronie danych osobowych – RODO) Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny dla realizacji określonego celu przetwarzania. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do żądania przenoszenia danych i złożenia skargi do organu nadzoru. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji usługi.

Informujemy, że serwis używa plików cookies oraz innych technologii zapisujących i odczytujących zapisane przez serwis dane na urządzeniu końcowym użytkownika wyłącznie w celu zapewnienia bezpieczeństwa oraz ułatwienia obsługi.
W przeglądarce można wyłączyć obsługę tych technologii dla tej strony. Jeśli Twoja przeglądarka umożliwia nam zapisywanie lokalnie danych, oznacza to wyrażenie zgody na stosowanie tych technologii przez ten serwis.